Producenci
Młotowiertarka 18V Dewalt DCH133N bez aku i ład
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dłutowanie | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość znamionowa (min) | 0 RPM |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,6 cm |
| Prędkość znamionowa | 5680 RPM |
| Energia uderzenia | 2,6 J |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy