Producenci
Młotowiertarka MAKITA HR2630
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dłutowanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Moc | |
| Moc pobierana | 800 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość produktu | 361 mm |
| Wydajność | |
| Wskaźnik nacisku | 4600 bpm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,2 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1200 RPM |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 1,3 cm |
| Energia uderzenia | 2,4 J |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiedniego sprzętu ochronnego, takiego jak okulary i rękawice, jest wymagane podczas używania młotowiertarki. Nie należy wylewać lub wyrzucać odpadów powstałych podczas używania młotowiertarki do zwykłego śmietnika. Skontaktuj się z lokalnymi władzami, aby uzyskać informacje na temat prawidłowej utylizacji. Urządzenie powinno być używane tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać wdychania pyłu. |
Gwarancja 24 miesiące