Producenci
Młotowiertarka Metabo KHE 2445 601709500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Ilość trybów | 2 |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Cechy szczególne | Współczynnik niepewności pomiarowej- K |
| Oświetlenie | Tak |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Liczba biegów | 1 |
| Typ uchwytu | SDS-Plus |
| Moc | |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 800 W |
| Dłutowanie | Tak |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Moc akustyczna | 101 dB |
| Wibracje | Tak- 1,5 m/s2 |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 4 m |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Długość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1500 RPM |
| Prędkość obrotowa pod obciążeniem | 350 obr/min |
| Średnica wiertła w stali (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła koronowego w betonie (max) | 8,2 cm |
| Częstotliwość udaru (maks.) | 4800 ud./min |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Energia uderzenia | 2,4 J |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,4 cm |
| Poziom hałasu | 90 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
Gwarancja 24 miesiące