Producenci
Młotowiertarka SDS+ Li-Ion 18V XR Dewalt DCH263N-XJ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Cechy | |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka prosta |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Regulowany moment obrotowy | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Wkręcanie | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 404 mm |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji (wkręcanie) | 9,1 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji (wkręcanie) | 9,1 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1165 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj środków ochrony osobistej, takich jak okulary ochronne i rękawice. Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj urządzenia w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy