Producenci
Młotowiertarka SDS Plus 620W STHOR 79054
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dłutowanie | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Klasa izolacji termicznej | II |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Ograniczenie głębokości | Tak |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Wiercenie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 620 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Energia uderzenia | 2,4 J |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,4 cm |
| Prędkość znamionowa | 870 RPM |
| Wskaźnik nacisku | 4850 bpm |
| Zawartość opakowania | |
| Wiertło w zestawie | Tak |
| Ogranicznik | Tak |
| Walizka | Tak |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Dłuto dołączone | Tak |
Gwarancja 24 miesiące