Producenci
Młotowiertarka Vertex VMW900RED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wbudowane światło | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,6 cm |
| Prędkość znamionowa | 900 RPM |
| Średnica wiertła w stali (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3 cm |
| Energia uderzenia | 2,4 J |
| Moc | 900 W |
| Zawartość opakowania | |
| Dłuto dołączone | Tak |
| Walizka | Tak |
| Wiertła dołączone | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy