Producenci
Młynek Ręczne do kawy HARIO MCS-1 (ręczny; kolor brązowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ceramiczne żarna | Tak |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Typ młynka | Młynek żarnowy |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy