Producenci
Młynek Ręczne do kawy HARIO MMCS-2B (ręczny, żarnowy; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Wyjmowany pojemnik na ziarna | Tak |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 100 g |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |