Producenci
Młynek do kawy 150W MR-454 NEW MAESTRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie | Mielenie kawy / przypraw / orzechów |
| Łatwość obsługi | Jeden przycisk do obsługi |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Sposób mielenia | Pulsacyjny |
| Mechanizm mielący | Ostrza ze stali nierdzewnej |
| Blokada bezpieczeństwa | Przed włączeniem bez pokrywy |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 60 g |
| Funkcja pulse | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 150 W |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Zasilanie | 220-240V~ 50Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 60 g |
| Długość przewodu | 1 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące