Producenci
Młynek do kawy BOSCH TSM6A013B (180W; Elektryczny; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przełącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Nie |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 75 g |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Średnica | 9 cm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące