Producenci
Młynek do kawy Black+Decker BXCG150E (150W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ produktu | Młynek do kawy |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 50 g |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 150 W |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 12 miesięcy