Producenci
Młynek do kawy KRUPS GX204
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 85 g |
| Nasadki do przycinania | 12 szt. |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Materiały | Metal |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Moc | |
| Moc | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 85 g |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące