Producenci
Młynek do kawy La Pavoni Nuovo Kube Młyn cromo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Młynek |
| Szybkość obrotowa | 1350 RPM |
| Materiały | Aluminium |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj warkotu | Płaskie zadziorki |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 150 g |
| Materiał młynka | Stal |
| Kolor produktu | Chromowy |
| Moc | |
| Moc | 310 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące