Producenci
Młynek do kawy MELITTA MOLINO 1019-01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Stal nierdzewna Czarny |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Twarde szlifowanie | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Nasadki do przycinania | 14 szt. |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 17 |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Moc | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,61 kg |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Szerokość produktu | 162 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 174,5 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 21,8 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Warstwy na paletę | 20 szt. |
| Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) | 4006508212958 |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 1,61 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 100 szt. |
| Długość kartonu do wysyłki | 15,2 cm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 4006508986057 |
| Produktów na palecie | 100 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 29,5 cm |
| Waga brutto palety | 193 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące