Producenci
Młynek do kawy Proficook PC-EKM 1205
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Typ produktu | Młynek |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 16 |
| Nasadki do przycinania | 12 szt. |
| Wbudowany dozownik | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 230 g |
| Materiał młynka | Stal nierdzewna |
| Rodzaj warkotu | Frez trzpieniowy stożkowy |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczny system dozowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
Gwarancja 36 miesięcy