Producenci
Młynek do mielenia Steba MG 500 BLACK (500W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Liczba łopatek | 4 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność miski | 0,5 l |