Producenci
Młynek elektryczny do kawy Krups GVX242 (110W; żarnowy; kolor czarny, kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Chromowy Czarny |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 17 |
| Przełącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 200 g |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Twarde szlifowanie | Tak |
| Delikatne szlifowanie | Tak |
| Moc | |
| Moc | 100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 168 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące