Producenci
Młynek i rozdrabniacz 2w1 MPM MMK-06M inox, udarowy, 200W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 70 g |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 1 |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| System bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 200 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące