Producenci
Młynek żarnowy do kawy Łucznik CG-2019 (200W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 95 g |
| Długość przewodu | 1 m |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 200 W |
| Typ produktu | Młynek |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 266 mm |
| Głębokość produktu | 125 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z częściami wirującymi podczas pracy urządzenia. Nie pozostawiaj urządzenia podłączonego do prądu bez nadzoru. |
Gwarancja 24 miesiące