Producenci
Młynki do kawy GORENJE SMK150E (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Metal, Plastik |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nasadki do przycinania | 1 szt. |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Typ produktu | Młynek z ostrzami |
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Moc | |
| Moc | 150 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Wysokość opakowania | 106 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Głębokość opakowania | 190 mm |