Producenci
Mobilis 016445 filtr do ekranu 34,5 cm (13.6") Laptop Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Magnetyczny | Tak |
| Typ instalacji | Magnetyczny |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe Prywatność Anti-fingerprint |
| Ograniczenia kąta widzenia | 60° |
| Aplikacja bez bąbelkowa | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Maksymalna wielkość ekranu | 34,5 cm (13.6") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały Czarny |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Rozmiar ekranu (wysokość x szerokość) | 300 x 197 mm |
| Kolor filtra | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 197 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Sucha chusteczka | Tak |
| Nawilżona chusteczka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące