Producenci
Mobilna antena magnetyczna SMA PR1KS210
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Długość kabla | 3 m |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Polaryzacja | Polaryzacja liniowa |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 3 |
| Rodzaj złącza | Męskie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 82,8 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wydajność | |
| Impedancja | 50 ? |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 1 dBi |
| Pasmo częstotliwości | 0.699-0.868/1.85-2.69 GHz |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z daleka od źródeł ciepła i płynów. Nie demontować obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Przed rozpoczęciem instalacji upewnić się, że urządzenie jest odłączone od źródła zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące