Producenci
Mobilna myjka ciśnieniowa KARCHER OC Handheld Compact - 1.328-120.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Długość węża | 5 m |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 7,2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Wydajność | |
| Ciśnienie robocze (max) | 15 bar |
| Czas pracy | 12 min |
| Tempo maksymalnego przepływu | 150 l/h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Czas pracy z funkcją ECO | 30 min |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wąż | Tak |
| Butelka dołączona | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Dysza rotacyjna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. |
Gwarancja 24 miesiące