Producenci
Moccamaster - KM5 Burr Grinder Polished Silver
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ostrza ze stali nierdzewnej | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Typ produktu | Młynek do kawy |
| Regulacja prędkości | Nie |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 310 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 5 cm |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Głębokość produktu | 211 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |