Producenci
Mocowanie Ubiquiti U7 Pro Wall Paintable Flush Mount (UACC-U7-Pro-Wall-FM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kompatybilność z marką | Ubiquiti Networks |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Uchwyt punktu dostępu WLAN |
| Materiały | Poliwęglan (PC) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 213 g |
| Szerokość produktu | 142 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące