Producenci
Modem DrayTek Vigor 167 ADSL/ADSL2/VDSL/VDSL2/Super-vectoring
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4,4 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 45% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Protokół wybierania drogi | IP |
| Poziom transferu przy wysyłaniu | 300 Mbit/s |
| Poziom transferu przy pobieraniu | 20 Mbit/s |
| Modem | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Interfejs | RJ-45, RJ-11 |
| VDSL2 | Tak |
| VDSL | Tak |
| Szybkość modemu | 30000 Kbit/s |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące