Producenci
Moduł PV Das Solar DAS-DH144NA-580_SF mono-Si, dwustronny, ogniwa połówkowe N-type 182mm 16-BB, 2x72psc, kable ok. 30cm, moc STC 580Wp, wym.:2278x1134x30, k.p.: złącze MC4 kompatybilne, sprawność 22,5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) NOCT | 49.08 V |
| Maksymalne napięcie (Vmpp) STC | 42,69 V |
| Prąd znamionowy (Impp) NOCT | 10.61 A |
| Maksymalne napięcie (Vmpp) NOCT | 41.19 V |
| Moc maksymalna (Pmax) STC | 580 Wp |
| Moc maksymalna (Pmax) NOCT | 437 Wp |
| Prąd znamionowy (Impp) STC | 13,59 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) STC | 52 V |
| Prąd zwarciowy - ISC (STC) (A) | 14,37 A |
| Prąd zwarciowy - ISC (NOTC) (A) | 11.22 A |
| Cechy | |
| Certyfikaty | ISO 14001 ISO 45001 ISO 9001 IEC TS 62804-1 IEC 61215 IEC 62716 IEC 61701 IEC 61730 IEC 60068-2-68 |
| Rodzaj ogniwa | Typ N |
| Kable | Długość 300 mm 4 mm2 |
| Waga produktu | 31,3 kg |
| Rama | Aluminium anodyzowane |
| Przednia powłoka | 2,0 mm Szkło hartowane |
| Skrzynka przyłączowa | IP68 3 diody bypass |
| Kolor ramy | Srebrny |
| Wymiary produktu | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Konfiguracja | 144 ogniwa |
| Zasilanie | |
| Sprawność | 22.5 % |
| Maksymalna moc wejściowa | 580 W |
| Tolerancja mocy | 0~+5 W |
| Maks. prąd nominalny bezpiecznika | 30 A |
| Współczynnik temperatury Isc | +0,045 % |
| Współczynnik temperatury Voc | -0.25 % |
| Współczynnik temperatury Pmax | -0.30 % |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 V |
| Nominalna temp. pracy ogniwa (NOTC) | 42±2° C |
Gwarancja 144 miesiące