Producenci
Moduł PV JA Solar JAM54S30-410/MR_BF 410W Black Frame 1722x1134x30mm 21,5kg output cable: 1200mm paleta: 36szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Prąd znamionowy (Impp) STC | 13,04 A |
| Moc znamionowa (Pmpp) STC | 410 W |
| Cechy | |
| Panel Fullback | Nie |
| Ogniwa Half Cut | Tak |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Kable | Długość 1200 mm 4 mm2 |
| Konfiguracja | 108 ogniw (6 x 18) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21,5 kg |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Długość produktu | 1722 mm |
| Szerokość produktu | 1134 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na palecie | 36 szt. |
Gwarancja 144 miesiące