Producenci
Moduł PV JA Solar JAM54S30-415/GR BF 415W Black Frame 1722x1134x30mm 21,5kg output cable 1200mm paleta: 36szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalne napięcie (Vmpp) NOCT | 29.89 V |
| Maksymalne napięcie (Vmpp) STC | 31.61 V |
| Moc maksymalna (Pmax) STC | 415 Wp |
| Sprawność | 21,3 % |
| Moc maksymalna (Pmax) NOCT | 314 Wp |
| Prąd znamionowy (Impp) NOCT | 10.50 A |
| Prąd zwarciowy - ISC (STC) (A) | 14,02 A |
| Współczynnik temperatury Voc | -0,275 % |
| Tolerancja mocy | 0~+5 W |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) STC | 37,45 V |
| Prąd zwarciowy - ISC (NOTC) (A) | 11.22 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) NOCT | 35.37 V |
| Współczynnik temperatury Isc | +0,045 % |
| Prąd znamionowy (Impp) STC | 13,13 A |
| Cechy | |
| Kolor ramy | Czarny |
| Skrzynka przyłączowa | IP68 3 diody bypass |
| Kable | 4 mm2 Długość 1200 mm |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Konfiguracja | 108 ogniw (6 x 18) |
| Przednia powłoka | 2,8 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1134 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Długość produktu | 1722 mm |
| Warunki pracy | |
| Maksymalne obciążenie statyczne z przodu | 5400 Pa |
| Maksymalne obciążenie statyczne z tyłu | 2400 Pa |
| Temperatura pracy (maks.) | 85 °C |
| Temperatura pracy (min.) | -40? |
| Maksymalne napięcie systemu | 1000V/1500V DC |
Gwarancja 144 miesiące