Producenci
Moduł PV Longi - LR5-54HTB-430M 430W, Hi-MO X6 Explorer full black, rama 30mm, konektor EVO2, kabel 1200mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Prąd zwarciowy - ISC (NOTC) (A) | 11.31 A |
| Prąd zwarciowy - ISC (STC) (A) | 14 A |
| Prąd mocy maksymalnej (Imp) STC | 12.97 A |
| Napięcie mocy maksymalnej (Vmp) STC | 33.16 V |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) NOCT | 37.02 V |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) STC | 39.43 V |
| Moc maksymalna (Pmax) STC | 430 Wp |
| Prąd mocy maksymalnej (Imp) NOCT | 10.62 A |
| Moc maksymalna (Pmax) NOCT | 321 Wp |
| Napięcie mocy maksymalnej (Vmp) NOCT | 30.26 V |
| Cechy | |
| Waga produktu | 20,8 kg |
| Wymiary produktu | 1722 x 1134 x 30 mm |
| Kolor ramy | Czarny |
| Certyfikaty | ISO 9001 ISO 14001 ISO 45001 IEC62941 UL 61730 IEC 61730 IEC 61215 |
| Przednia powłoka | Szkło hartowane 3,2 mm |
| Konfiguracja | 108 ogniw (6 x 18) |
| Kable | 4 mm2 Długość 1200 mm |
| Rama | Aluminium anodyzowane |
| Skrzynka przyłączowa | IP68 |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Zasilanie | |
| Maksymalna moc wejściowa | 430 W |
| Nominalna temp. pracy ogniwa (NOTC) | 45±2° C |
| Maks. prąd nominalny bezpiecznika | 25 A |
| Sprawność | 22 % |
| Współczynnik temperatury Pmax | -0.290 % |
| Współczynnik temperatury Voc | -0.230 % |
| Współczynnik temperatury Isc | +0,050 % |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 V |
| Tolerancja mocy | 0~+5 W |
Gwarancja 144 miesiące