Producenci
Moduł PV Trina - TSM-385DE09.08 385W Black Frame 1754.00 x 1096.00 x 30.00mm 21.8 kg output cable 1100mm paleta: 36 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Prąd znamionowy (Impp) STC | 11,46 A |
| Moc znamionowa (Pmpp) STC | 385 W |
| Cechy | |
| Konfiguracja | 120 ogniw |
| Kable | Długość 1200 mm Długość 1100 mm |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Ogniwa Half Cut | Tak |
| Panel Fullback | Nie |
| Panel Bifacjalny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 21 kg |
| Szerokość produktu | 1096 mm |
| Długość produktu | 1754 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na palecie | 36 szt. |
Fabryczna Gwarancja 180 miesięcy