Producenci
Moduł PV Victron Energy Bluesolar Rama Monokrystaliczna 215W 1580x808x35mm, 8kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Tolerancja mocy | 0~+3 % |
| Prąd zwarciowy - ISC (STC) (A) | 6,30 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) STC | 45,82 V |
| Moc znamionowa (Pmpp) STC | 215 W |
| Prąd znamionowy (Impp) STC | 5,75 A |
| Maksymalne napięcie (Vmpp) STC | 18,8 V |
| Cechy | |
| Konfiguracja | 60 ogniw |
| Ogniwo | Monokrystaliczne |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| Konstrukcja | |
| Kable | Długość 900 mm MC4 |
| Przednia powłoka | Szkło hartowane |
| Grubość szkła | 3,2 mm |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Rama | Aluminium |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu | 1580 x 808 x 35 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Zasilanie | |
| Współczynnik temperatury Isc | +0.04 % |
| Współczynnik temperaturowy MPP | -0.45 % |
| Współczynnik temperatury Voc | -0.35 % |
| Maksymalne napięcie systemu | 1000 V |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy