Producenci
Moduł QSFP28 Ubiquiti UACC-OM-QSFP28-SR4 100Gbps 100m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ | QSFP28 |
| Kolor produktu | Szary Beżowy |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 100000 Mbit/s |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Typ interfejsu | QSFP28 / QSFP+ |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Złącze światłowodowe | MPO-12/UPC |
| Tx długości fali (min) | 850 nm |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Długość fali RX (min) | 850 nm |
Gwarancja 24 miesiące