Producenci
Moduł Ubiquiti G5 Pro Enhancer (UACC-G5-Enhancer)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Model | Moduł LED na podczerwień |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kompatybilność z marką | Ubiquiti Networks |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 0,9 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 103,3 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Średnica | 11,8 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Gwarancja 24 miesiące