Producenci
Moduł WLAN-FE Huawei Dongle
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 2,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100 |
| Zawartość opakowania | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja 24 miesiące