Producenci
Moduł bateryjny Smart UPS RT APC SURT192XLBP SURT192XLBP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Napięcie baterii | 192 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 101,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 430 x 660 x 129,5 mm |