Producenci
Moduł ekspandera wejść DS-KD-AL8 Hikvision
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność z marką | Hikvision |
| Typ produktu | Alarm module |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 62,2 mm |
| Wysokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 32,2 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
Gwarancja 24 miesiące