Producenci
Moduł głośników GENESIS NCS-2305 Biały 2.0 kan. 10 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Żółty Niebieski Zielony Fioletowy Pomarańczowy Biały Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Subwoofer | |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 100 - 20000 Hz |
| Głośnik soundbar | |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 10 W |
Gwarancja 24 miesiące