Producenci
Moduł jednomodowy NIS-GE-SFP-10KM-SM1310 REYEE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Wydajność | |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Standard karty sieciowej SFP | LX |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Długość fali | 1310 nm |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Typ interfejsu | SFP |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 9/125 µm |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Nie |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące