Producenci
SATEL Moduł komunikacyjny GSM-X LTE (w zestawie z obudową i anteną)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba wejść | 8 |
| Klasa środowiskowa | II |
| Wyjścia zasilające | 1 |
| Liczba wyjść typu OC | 4 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wilgotność względna | 0 - 93% |
| Kolor produktu | Zielony |
| Moc | |
| Maksymalny pobór prądu | 520 mA |
| Wyjście AUX | 500 mA / 12 V DC |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 170 mA |
| Napięcie zasilania | 12 V |
| Wyjścia typu OC | 50 mA / 12 V DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Wymiary obudowy | 126 x 158 x 46 mm |
| Waga produktu | 269 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Moduł komunikacyjny z obudową |
Gwarancja 24 miesiące