Producenci
Moduł miniGBIC SFP Ruijie | SFP 1Gbit | Wielomodowy | port 1000BASE-SX | 550m, LC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Układ | GBIC |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Hot-swap | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35 g |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Szerokość produktu | 56,5 mm |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wydajność | |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Typ interfejsu | SFP |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Długość fali | 850 nm |
Gwarancja 24 miesiące