Producenci
Moduł pamięci Corsair Vengeance LPX CMK32GX4M2E3200C16, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja 24 miesiące