Producenci
Moduł pamięci Corsair Vengeance RGB CMH64GX5M2B6400C32 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6400 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące