Producenci
Moduł przekaźnikowy bez przewodu neutralnego SSM-U02 Aqara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny zasięg | 30 m |
| Współpraca z ZigBee | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Prąd wejściowy (maks.) | 5 A |
| Napięcie wejściowe | 100 - 250 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 g |
| Głębokość produktu | 21,4 mm |
| Szerokość produktu | 42,9 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Ochrona | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy (maks.) | 35°C |
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące