Producenci
Moduł rozszerzający Shelly The Pill
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C ~ +40°C |
| Funkcje Smart Home | Tak |
| Woltomierz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres pomiaru wilgotności | 30 - 70% |
| Maksymalny zasięg | 50 m |
| Typ ładowania | USB-C |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 g |
| Szerokość produktu | 19,95 mm |
| Długość produktu | 26 mm |
| Wysokość produktu | 8,5 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od wody i wilgoci. Należy przestrzegać instrukcji dotyczących prawidłowej instalacji i użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące