Producenci
Moduł rozszerzeń DS-PM1-I16O2-WE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Częstotliwość transmisji RF | 868 MHz |
| Zasięg transmisji RF | 1100 m |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny Bateria |
| Pojemność baterii | 7000 mAh |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 261 mm |
| Głębokość produktu | 199 mm |
| Wysokość produktu | 86,4 mm |
| Waga produktu | 975 g |
Gwarancja 24 miesiące