Producenci
Moduł stacji bramowej HIKVISION DS-KD8003Y-IME2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.711u |
| pojemność transmisji | Tak |
| Kancelacja echa | Tak |
| Sterowniki wideo | H.264 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość przycisków | 1 |
| Kolor | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 4 W |
| Typ zasilania jednostki zewnętrznej | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 99,8 mm |
| Głębokość produktu | 43,9 mm |
| Wysokość produktu | 98 mm |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy stacji operującej (T-T) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Jednostka wewnętrzna w zestawie | Nie |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
| Kamera | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 96° |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Kąt widzenia w poziomie | 180° |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080p |
| Megapiksele | 2 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące