Producenci
Moduł wskaźnika HIKVISION DS-KD-IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE RoHS REACH |
| Cechy | |
| Typ mocowania | Powierzchnia/ściana |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Hikvision |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 165 g |
| Szerokość produktu | 98,5 mm |
| Wysokość produktu | 33,7 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 95 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 326 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące