Producenci
Moleskine x Kaweco Zestaw zawiera pudełko, notatnik Rok Węża i czarny długopis Kaweco, naklejki i dwie koperty na szczęście.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość stron | 240 stron(y) |
| Motyw | Rok Węża |
| Typ zamknięcia | Pasek elastyczny |
| Wzór | Linie |
| Kieszeń wewnętrzna | Tak |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Kolor wkładu | Czarny |
| Grubość linii | 0,7 mm |
| Logo marki | Tak |
| Papier | Bezkwasowy |
| Gramatura | 100 g/m² |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary notatnika | 13 x 21 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Koperty w zestawie | Tak, x2 |
| Długopis | Tak |
| Ilość notesów na opakowanie | 1 |
| Naklejki w zestawie | Tak |
| Pudełko | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy