Producenci
Monitor 18.5" Hikvision DS-D5019S0-1P0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Konstrukcja bezramkowa | Nie |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 24 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 447 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 276 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 200,2 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,78 cm |
| Szerokość (bez podstawy) | 447 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,64 cm |
| Waga (z podstawą) | 1,9 kg |
| Szerokość ramki (góra) | 1,84 cm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 351 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 46 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Czas pracy (godziny / dni) | 12/7 |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 97 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
| Wysokość opakowania | 363 mm |
| Szerokość opakowania | 487 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar plamki | 0,3 x 0,3 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 200 cd/m² |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 47 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | HD |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 41 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ podświetlacza | Edge LED |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Przekątna ekranu | 18,5" |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 23 cm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 14 ms |
| Standard gamy kolorów | NTSC |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ergonomia | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
Gwarancja 24 miesiące